021-33115189
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰  |  July 24, 2021
درباره ما

کارنو

نامی شناخته شده در صنعت کیف و کفش وعرضه کننده بهترین و جدیدترین ماشین آلات صنعتی کیف و کفش به روز دنیا درایران است.برادران ایمانی در زمینه کار با ماشین آلات مربوط به برش و دوخت کیف و کفش فعالیت قابل توجه ای بالغ با 35 سال در بازار رقابتی ایران عهده دار می باشند و اعضای این مجموعه قریب به 20 سال است که ماشین آلات را با نام تجاری کارنو وارد بازار ایران می کنند. انتخاب این دستگاه ها متناسب با نیاز تولید کنندگان صنعت کیف و کفش و همسو با تکنولوژی روز دنیا  تهیه و جمع آوری می گردد.
کارنو اعتقاد به این موضوع که حامی مشتریان خود است، با چشم اندازی خاص به توسعه بازار تولیدات داخلی و ارائه ماشین هایی با کیفیت استاندارد جهانی و خدمات پس ازفروش، پشتیبان تولید کننده ایرانی می باشد که با توجه به تکنولوژی بالای این ماشینها، سرعت و کیفیت کار به حد اعلای خود می رسد که این دلیلی برای حمایت از تولید داخلی است. دیگر ویژگی منحصر به فردی که ماشین آلات صنعتی کارنو را از دیگررقبای داخلی متمایزمی کند پذیرش سفارشات بر اساس نظر، سلیقه و متناسب با شرایط  پر فروش بازار با دارا بودن کیفیت بالا صورت می پذیرد.
افتخارما، تلاش برای فراهم کردن زمینه های مختلف همکاری جهت رفاه بیشتر شما تلاشگران درصنعت کیف و کفش می باشد. در این راستا و جهت آشنایی شما عزیزان اقدام به معرفی برخی از فعالیت های شرکت می نماییم.
1-عرضه و فروش محصولات کارنو که در نوع خود از جدیدترین ماشین آلات به روز صنایع کیف و کفش دنیا می باشد.
2- پشتیبانی از قطعات و لوازم یدکی محصولات عرضه شده
3-ارائه آموزش و شرایط نگهداری محصول فروخته شده

این خلاصه ای از خدمات برای رفاه شما همکاران گرامی است که امیدواریم تمام رضایتمندی شما تولید کنندگان محترم را تامین نماییم.

 
                                                                                                             با تشکر
                                                                                                       مدیرعامل کارنو
                                                                                                      محمود سهیل ایمانی

آدرس: تهران، خیابان صف (باغ سپهسالار)، کوچه مظفری، ساختمان کارنو، پلاک 45
تلفن: 89 51 11 33  -  99 18 11 33
فکس : 95 82 11 33
خبرنامه
ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت کارنو می باشد .